Milý zákazníku, z důvodu dovolené ve dnech 15. - 23. 6. 2024 může dojít ke zpoždění ve zpracování Vaší objednávky. I tak uděláme maximum, abychom Vám zboží doručili co nejdříve. Děkujeme za důvěru a přejeme hezké dny. VONIMESi.CZ

Řada Verage™ - Obsažené oleje - Pelargonie růžová

Dodejte výživu zralé pleti, přirozeně.

Verage je exkluzivní řada přírodních produktů pro péči o pleť, které dodávají výživu a hydrataci a redukují viditelné známky stárnutí. Každý produkt v řadě Verage obsahuje rostlinné výtažky, které prošly rozsáhlým výzkumem a podporují mladistvý vzhled pleti.

Kolekce péče o pleť Verage™

S kolekcí péče o pleť dōTERRA Verage dosáhnete výsledků, které můžete pozorovat a cítit, a to zcela přirozeně. Dodržujte každý den režim Verage na podporu hladké, pružné a zářící pleti.

Krok 1

Krok 2

Krok 3

Krok 4

Očistěte Tonizujte Ošetřujte Hydratujte
Čisticí emulze Veráge šetrně odstraňuje nečistoty a make-up a čistí pleť do hloubky pórů. Tento přírodní gelový přípravek čistí a oživuje pokožku, zatímco změkčující složky ji vyživují a hydratují, takže výsledkem je zářivá pleť. Čisticí emulze Veráge zanechá na pleti pocit čistoty a hebkosti. Toto hydratační tonikum připravuje pokožku na bohaté změkčující složky a živiny, které se nacházejí v hydratačním séru a zvláčňujícím krému Veráge. Tonikum Veráge s obsahem vilínu, aloe a dalších složek s příznivým účinkem na pleť pomáhá při každodenním používání vyčistit a zpevnit póry, zlepšit strukturu a projasnit pleť. Tento účinný přípravek kombinuje esenciální oleje CPTG se speciální rostlinnou technologií na podporu optimální lipidové rovnováhy pro hladší pleť s mladistvějším vzhledem. Lipidový komplex použitý v hydratačním séru Sallubelle, který vychází z přirozeného, vědeckého přístupu k hydrataci pokožky, využívá lipidy podobné těm, jež se vyskytují v pokožce na vrcholu jejího optimálního zdraví a mládí. Zvláčňující krém Veráge podporuje hloubkovou hydrataci a výživu pleti. Tento lehký, nemastný zvláčňující krém využívá pokročilou rostlinnou technologii, rychle se vstřebává a hydratuje do hloubky. Zvláčňující krém Veráge podporuje ideální rovnováhu vlhkosti v pleti a pomáhá snížit výskyt skvrn na pokožce, takže pleť je hladká a rovnoměrně vyživovaná.