Milý zákazníku, z důvodu dovolené ve dnech 15. - 23. 6. 2024 může dojít ke zpoždění ve zpracování Vaší objednávky. I tak uděláme maximum, abychom Vám zboží doručili co nejdříve. Děkujeme za důvěru a přejeme hezké dny. VONIMESi.CZ

Podpora trávení - Velikost balení - 10 ml

Přejete si podpořit své trávení a cítit se lépe? Řada produktů dōTERRA pro zdravé trávení je ideálním řešením pro vás! Obsahuje produkty jako ZenGest, Terrazyme a Zendorine, které společně podporují vaše trávicí procesy a pomáhají udržovat zdravou rovnováhu ve vašem těle. ZenGest je směs esenciálních olejů, která podporuje trávení a uklidňuje žaludek. Terrazyme je směs trávicích enzymů, které pomáhají rozkládat potraviny a usnadňují trávení. Zendorine je přírodní doplněk stravy, který podporuje funkci zažívacího traktu a zvyšuje pohodu. Řada produktů dōTERRA pro zdravé trávení také obsahuje PB Assist, probiotickou směs kultivující zdravé střevní bakterie. PB Assist pomáhá udržovat rovnováhu v mikroflóře střev a zlepšuje celkovou imunitu.

Řada produktů dōTERRA pro zdravé trávení je ideálním řešením pro ty, kteří chtějí podpořit své trávení a udržovat zdravou rovnováhu ve svém těle.