Zelená mandarinka (Green Mandarin) - vzorek 1ml

Zelená mandarinka (Green Mandarin) - vzorek 1ml

Olej čistého potenciálu


Zelená mandarinka a červená mandarinka pocházejí ze stejného plodu; zelená mandarinka však ještě není zralá, a proto obsahuje trochu jiné složky. Zelená mandarinka může podporovat zdravý imunitní, dýchací, nervový a trávicí systém a je oblíbená při nevolnosti a zažívacích potížích. Olej se skvěle hodí k čištění povrchů, včetně odstraňování zbytků samolepek. Více

107 Kč
Dočasně vyprodáno Sledovat dostupnost - Tento produkt je nyní nedostupný i u dodavatele. Nastavte si hlídacího psa a jakmile bude opět dostupný, dáme vám vědět.

Zelená mandarinka a červená mandarinka pocházejí ze stejného plodu; zelená mandarinka však ještě není zralá, a proto obsahuje trochu jiné složky. Zelená mandarinka může podporovat zdravý imunitní, dýchací, nervový a trávicí systém a je oblíbená při nevolnosti a zažívacích potížích. Olej se skvěle hodí k čištění povrchů, včetně odstraňování zbytků samolepek. Více

S nákupem tohoto produktu získáte
1 bod do věrnostního programu

Esenciální olej zelená mandarinka (green mandarin, citrus nobilis) se lisuje z nedozrálého slupky ovoce stromu mandarinka obecná, kdežto esenciální olej červená mandarinka se získává ze zralejších plodů. Zelená mandarinka má schopnosti podporovat pocit klidu a je také prospěšná při vnitřním užívání – může pomoci posílit zdravé zažívání a zdravý kardiovaskulární, imunitní a nervový systém.Kromě toho, že tento olej dokáže být skvělým chuťovým zpestřením v kuchyni, jeho čistá a posilující vůně může být příjemným zážitkem také při rozptylování v difuzéru. Olej ze zelené mandarinky přináší povznášející a blaženou vůni s květinovými tóny. Také proto se používá jako doplněk přírodních parfémů a kosmetiky. Díky svému chemickému složení má pozoruhodné účinky na kůži a vlasy.Zelená mandarinka je také známá svými schopnostmi uklidnit nervový systém a podpořit zdravé trávení, imunitu a dýchání. Zelená mandarinka podporuje veselou, energickou náladu a uklidňuje pocity rozrušení nebo přecitlivělost. Mandarinka se pěstuje po celém světě pro své sladké, šťavnaté ovoce, které se často prodává jako klementinky nebo mandarinky. Esenciální olej z červených mandarinek pochází ze slupek plně vyzrálého ovoce. Zelená mandarinka pochází z ovoce sklizeného před dozráním. Přestože je olej destilován z nezralého ovoce, aroma zelené mandarinky je méně kyselé než většina citrusových olejů.

HLAVNÍ VÝHODY

 • Potravinářské aroma
 • Zklidňující a povznášející vůně
 • Pomáhá posílit přirozenou obranyschopnost
 • Pomáhá vrátit nás k radosti a jednoduchosti

EMOČNÍ PŮSOBENÍ

Zelená mandarinka, nezralý plod mandarinky, sdílí podobné vlastnosti jako její zralý protějšek. Je to vynikající tonikum, které nás vrací zpět k dětským radostem a jednoduchosti. Pomáhá nám vzpomenout si na nadšení, které jsme v životě prožívali. Často jsme uvězněni v tom, co můžeme a nemůžeme a co je vhodné a co ne.Olej zelené mandarinky nám pomáhá vrátit se k jednoduchému vnímání a využívání vlastních schopností a potenciálu. Pociťujeme-li v posledním období řadu překážek, neúspěchů a obav, je to známka toho, že jsme na cestě. Olej ze zelené mandarinky nám pomáhá vzpomenout si, jak jsme se cítili před tím, než jsme na překážky narazili, a s těmito pocity pokračovat dál.
 • Olej příležitostí a potenciálu
 • Připomíná nám, že máme zůstat otevření a vidět možnosti všude kolem sebe.
 • Zvyšuje úžas, naději, radost, hravost a zábavu ve vašem dni.
 • Pomáhá přitahovat čistou, pozitivní energii a potenciál.
 • Je vhodné ji používat v období plánování a růstu, abychom zvýšili snadnost a plynulost expanze a příležitostí
 • Pomáhá při omezení, uvěznění, strachu, pochybách a přetížení
 • Podporuje vzrušení, zázrak, naději, nebojácnost, odvahu, nevinnost, jednoduchost, potěšení
Afirmace spojené s olejem zelená mandarinka
 • Po celou dobu ke mně proudí čistá, pozitivní energie.
 • Proč mi stále padají do klína takové úžasné příležitosti?
 • Každý den se těším z dobrých věcí, které přicházejí do mého života a podnikání.
 • Mohu svobodně objevovat, rozšiřovat se a očekávat zázraky ve všech podobách.
 • I když má mysl pochybuje, vím, že dobré věci mi vždy přicházejí do cesty.

POUŽITÍ

 • Pohoda doma i v práci – vytvořte kolem sebe jasné a energické prostředí rozptylováním zelené mandarinky – přidejte do difuzéru 3–4 kapky
 • Ošetření pokožky a vlasů – přidejte olej ze zelené mandarinky do kosmetických přípravků a krémů.
 • Silný čistič – Limonen obsažený v zelené mandarince má silné čistící schopnosti. Přidejte 10 kapek oleje do rozprašovače a využijte v domácnosti na otření pracovních ploch zejména v kuchyni.
 • Eliminace pachů – rozptylováním zelené mandarinky v difuzéru vyčistíte vzduch a pomůžete eliminovat nepříjemné pachy. Zelená mandarinka se dobře doplňuje s bazalkou, mátou, santalovým dřevem, levandulí a některými citrusovými oleji.
 • Podpora imunity – zlepšete svou odolnost vůči sezónním hrozbám, chřipkám a epidemiím a užívejte olej ze zelené mandarinky vnitřně. Nakapejte 1až 2 kapky oleje do rostlinné kapsle doTERRA a zapijte vodou.
 • Osobní parfém – vytvořte si svůj osobitý parfém smícháním oleje zelené mandarinky např. se santalovým dřevem, levandulí, mátou klasnatou nebo citrusovými oleji. Přispějete k emoční pohodě.

NÁVOD K POUŽITÍ

 • Vnitřní použití: Zřeďte 1 kapku v cca 120 ml tekutiny.
 • Aromaterapie: Vdechujte přímo z lahvičky, rozptylujte v difuzéru nebo vložte kapky do dlaně a vdechujte.
 • Lokální použití na pokožce: Nařeďte 1-3 kapky nosným olejem a aplikujte kolem pupíku, srdce a na zápěstí.

IDEÁLNÍ KOMBINACE

 • Červená mandarinka, mandarinka, citron, smil, směs Elevation
Na co si dát pozor
Může dráždit kůži. Uchovávejte mimo dosah dětí. Těhotné, kojící ženy a pacienti užívající léky by měli užití tohoto oleje konzultovat s lékařem. Vyhněte se kontaktu oleje s očima, ušima a s citlivými oblastmi těla. Minimálně 12 hodin po nanesení na pokožku se vyhněte slunečnímu i UV záření. Může dráždit pokožku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná nebo pod lékařskou péčí, poraďte se se svým lékařem. Vyvarujte se kontaktu s očima, vnitřkem uší a citlivými oblastmi.
1
Zřeknutí se odpovědnosti

Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci a nenahrazuje lékařskou péči. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 také zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace o účincích tohoto produktu si tak můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře nebo na našem Blogu.

Parametry
Velikost balení 1 ml
Emoční označení Olej čistého potenciálu
Anglický název Green Mandarine
Latinský název Citrus nobilis
Aromatický popis citrusová, květinová, ovocná, sladká
Část rostliny kůra plodů
Metoda získávání lisování za studena
Hlavní chemické složky ?-terpinen, Limonen
Země původu Brazílie
Velikost balení 1 ml
Emoční označení Olej čistého potenciálu
Anglický název Green Mandarine
Latinský název Citrus nobilis
Aromatický popis citrusová, květinová, ovocná, sladká
Část rostliny kůra plodů
Metoda získávání lisování za studena
Hlavní chemické složky ?-terpinen, Limonen
Země původu Brazílie