Milý zákazníku, z důvodu dovolené ve dnech 15. - 23. 6. 2024 může dojít ke zpoždění ve zpracování Vaší objednávky. I tak uděláme maximum, abychom Vám zboží doručili co nejdříve. Děkujeme za důvěru a přejeme hezké dny. VONIMESi.CZ

Vanilkový rostlinný protein dōTERRA™

Vanilkový rostlinný protein dōTERRA™

Doplňujte každý den chybějící živiny


Tento výjimečný produkt obsahující devet esenciálních aminokyselin (EAA) a tři aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA), je proteinový doplněk stravy bohatý na živiny a vyrábí se přímo v Evropě. Více

1 729 Kč
Skladem u dodavatele - Odešleme obvykle do pěti dnů.
ks
(0 ks na skladě)

Tento výjimečný produkt obsahující devet esenciálních aminokyselin (EAA) a tři aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA), je proteinový doplněk stravy bohatý na živiny a vyrábí se přímo v Evropě. Více

S nákupem tohoto produktu získáte
17 bodů do věrnostního programu 30-denní garanci spokojenosti Dopravu zdarma Přibalíme dárek ke každé objednávce

Dopřejte svému tělu optimální výživu! Tato prémiová směs proteinů a tuků rostlinného původu vám poskytne základní živiny a energii, které potřebujete. Každá porce zajišťuje úctyhodných 24 g proteinů ze čtyř vynikajících zdrojů: hrášek, cizrna, rýže a brambory.

Akáciová vláknina a zdravé tuky v Proteinu dōTERRA mají lahodnou, jemnou chuť, snadno se rozmíchávají a mají významné přínosy pro organismus.

Bramborový protein dodává vynikající výživovou hodnotu ve srovnání s ostatními zeleninovými proteiny. Cizrna a rýže pak společně doplňují hladinu nezbytných aminokyselin, které jsou potřebné k dosažení požadovaného množství proteinů v organismu, a to vše v podobě chutného vanilkového prášku!

Hlavní výhody

 • Vyvinuto exkluzivně pro Evropu a vyráběno v Evropě
 • Je přirozeně oslazen stévií a má vědecky podložené složení na podporu příjmu proteinů v rámci doplnění stravy
 • Jedna porce = 24 gramů prémiové směsi rostlinného proteinu dōTERRA
 • Hrachový protein společně se třemi nejlepšími rostlinnými zdroji proteinů (brambory, cizrna a rýže) zajišťuje vysokou úroveň proteinů
 • Přídavek akáciové vlákniny a oleje MCT vylepšuje chuť, texturu a celkové vnímání proteinového prášku v ústech
 • 16 porcí v jednom 512 gramovém sáčku. Na sáčky se využije o 60 % méně plastů než na tuby, čímž je snížen objem odpadů
 • Neobsahuje GMO, lepek, mléčnou složku ani sóju

Použití

 • Protein dōTERRA rozmíchejte ve vodě nebo mléku dle své volby
 • Používejte ho ke zvýšení příjmu proteinů a na pomoc k dosažení svých cílů
 • Chcete-li si připravit sytivou svačinu plnou energie, přidejte ovoce, zeleninu nebo ořechy
 • Buďte kreativní a přimíchejte jednu kapku svého oblíbeného esenciálního oleje dōTERRA

Návod k použití

 • Rozmíchejte nebo rozmixujte 32 g (přibližně 4 plné polévkové lžíce) prášku s 250 mililitry vody nebo mléka podle své preference, dokud nedosáhnete hladké a krémové konzistence.
 • Pro zvýšení chutnosti a výživnosti přidejte ovoce a zeleninu. Jedinečné příchuti dosáhnete, když přimícháte jednu kapku svého oblíbeného esenciálního oleje dōTERRA k dochucení pokrmů.
Na co si dát pozor

Uchovávejte mimo dosah dětí. Těhotné a kojící ženy a osoby se známými zdravotními potížemi by se měly před užíváním poradit s lékařem. Uchovávání: Uchovávejte na suchém, chladném místě.

1
Zřeknutí se odpovědnosti

Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci a nenahrazuje lékařskou péči. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 také zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace o účincích tohoto produktu si tak můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře nebo na našem Blogu.

Parametry
Velikost balení 512g
Anglický název Vanilla Protein
Dávkování 16 porcí (1 porce = 32g)

Proteinovy izolat z hrachu (Pisum sativum), arabska guma, proteinovy koncentrat z cizrny (Cicer arietinum), proteinovy izolat z brambor (Solanum tuberosum), proteinovy koncentrat z ryze (Oryza sativa), prasek z triglyceridu se stredne dlouhym retezcem, chlorid sodny, steviol-glykosidy (Reb-M), prirodni vanilkove aroma, prirodni kakaove aroma.

Velikost balení 512g
Anglický název Vanilla Protein
Dávkování 16 porcí (1 porce = 32g)