Milý zákazníku, z důvodu dovolené ve dnech 15. - 23. 6. 2024 může dojít ke zpoždění ve zpracování Vaší objednávky. I tak uděláme maximum, abychom Vám zboží doručili co nejdříve. Děkujeme za důvěru a přejeme hezké dny. VONIMESi.CZ

Pročišťující a obnovující sada

Pročišťující a obnovující sada

Očista zažívání


Výhodné balení GX Assist™ a PB Assist™+, které vám pomohou udržovat zdraví trávicího traktu od A do Z. Více

2 594 Kč
Skladem u dodavatele - Odešleme obvykle do pěti dnů.
ks
(0 ks na skladě)

Výhodné balení GX Assist™ a PB Assist™+, které vám pomohou udržovat zdraví trávicího traktu od A do Z. Více

Produkty v sadě - ušetřete 322 Kč 2

GX Assist™

GX Assist je kombinace esenciálních olejů a kyseliny kaprylové, která pomáhá podporovat zdravý trávicí trakt vytvoření prostředí, které chrání před patogeny, které mohou narušit imunitu trávicího systému a způsobit zažívací potíže. GX Assist s e používá po dobu 10 dnů jako přípravný očistný krok před použitím PB Assist+ Probiotická ochrana. Trávicí systém ovlivňuje všechny systémy těla. Pokud náš zažívací systém nefunguje nejlépe, může to mít negativní vliv na každou další funkci těla. Kombinace velmi silných éterických olejů a kyseliny kaprylové pomáhá očistit zažívací systém a podpořit tím všechny tělesné systémy.

PB Assist™+

Probiotický znamená „pro život” a probiotika už lidé konzumují po celá tisíciletí. PB Assist+ je patentovaný přípravek s prebiotickou vlákninou a šesti kmeny probiotických mikroorganismů v jedinečné dvouvrstvé rostlinné tobolce.

Hlavní výhody
  • Jedinečný systém dvouvrstvých rostlinných tobolek
  • Je zdrojem aktivních probiotických kultur a rozpustných prebiotických FOS (fruktooligosacharidů)

Na co si dát pozor

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Tento produkt není vhodný pro děti mladší 12 let a těhotné ženy. Kojící ženy a osoby se známými zdravotními potížemi by se měly před užíváním poradit s lékařem.

1
Zřeknutí se odpovědnosti

Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci a nenahrazuje lékařskou péči. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 také zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace o účincích tohoto produktu si tak můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře nebo na našem Blogu.

želatina, emulgátor (mastné kyseliny), zvlhčující látka (glycerin), esenciální olej z květů/listů/stonků oregana (Origanum vulgare), Voda, esenciální olej z listů čajovníku (Melaleuca alternifolia), esenciální olej z citronové kůry (Citrus limon), Příchutě: esenciální olej z květů/listů/stonků máty peprné (Mentha piperita), Příchutě: esenciální olej z listů citronové trávy (Cymbopogon exuosus), Příchutě: esenciální olej z květů/listů/stonků tymiánu (Thymus vulgaris), lešticí látky (šelak, alginát sodný, karnaubský vosk)