Komplex Deep Blue s polyfenoly

Komplex Deep Blue s polyfenoly

Deep Blue Polyphenol Complex


Značka Deep Blue je synonymem pro uklidnění. Deep Blue Polyphenol Complex dodává polyfenolové výtažky z kadidla, kurkumy, zeleného čaje, zázvoru, granátového jablka a hroznového semene a je navržen tak, aby poskytoval zklidňující podporu bolavým svalům a vlastně i celému tělu při jiných občasných bolestech. Více

2 273 Kč
Skladem u dodavatele - Odešleme obvykle do pěti dnů.
ks
(0 ks na skladě)

Značka Deep Blue je synonymem pro uklidnění. Deep Blue Polyphenol Complex dodává polyfenolové výtažky z kadidla, kurkumy, zeleného čaje, zázvoru, granátového jablka a hroznového semene a je navržen tak, aby poskytoval zklidňující podporu bolavým svalům a vlastně i celému tělu při jiných občasných bolestech. Více

S nákupem tohoto produktu získáte
22 bodů do věrnostního programu 30-denní garanci spokojenosti Dopravu zdarma Přibalíme dárek ke každé objednávce
Značka Deep Blue je synonymem pro uklidnění bolesti různého druhu. Deep Blue Polyphenol Complex dodává polyfenolové výtažky z kadidla, kurkumy, zeleného čaje, zázvoru, granátového jablka a hroznového semene a je sestaven tak, aby poskytoval zklidňující podporu bolavým svalům a pomáhal při jiných občasných, a přesto nepříjemných bolestí pohybového ústrojí. V tomto doplňku obsažený unikátní a standardizovaný extrakt z Kadidlovníku pilovitého (Boswellia serrata) může přispívat k uklidnění bolestí nejen pohybového ústrojí, ale také celého těla. Tomuto tématu se také věnovaly některé klinické studie. Podobně jako Kadidlo i Kurkuma byla používána po staletí v ajurvédské praxi a dodnes je součástí populárního indického koření Kari. Schopnost kurkumy zklidnit a uvolnit přepracované a namožené svaly a klouby je dnes dokonce uznávána a využívána odborníky po celém světě. Další složka - zázvor také patří mezi koření používané pro své zklidňující a regenerační účinky na naše tělo.

hlavní výhody

  • patentovaný, rychle působící extrakt z kadidla, který pomáhá podporovat přirozené a zdravé fungování svalů a kloubů
  • tiší občasné bolesti a nepohodlí po celém těle díky obsaženým extraktům ze zázvoru, kurkumy, resveratrolu (tzv. polyfenolů)
  • jeho sílu posíláte spolu s použitím s Deep Blue krémem nebo Deep Blue směsí
  • obsahuje směs olejů z Máty peprné, Zázvoru a Kmínu
  • rostlinné tobolky neobsahující laurylsulfát sodný a jsou vegan friendly

POLYFENOLY - CO TO JE A JAK PŮSOBÍ?

Polyfenoly jsou přírodní, silné, ve vodě rozpustné antioxidanty. Deep Blue Polyphenol Complex přináší jedinečné přínosy polyfenolů z těch nejúčinnějších přírodních zdrojů - zelený čaj, červené víno,  hroznová šťáva a šťáva z granátového jablka. Červené víno (resveratrol) a zelený čaj (katechiny) byly po staletí uznávány jako základ zdravé středomořské a asijské stravy. Dnes jsou předmětem nejzajímavějších výzkumů se zaměřením na prevenci stárnutí a zdravého životního stylu. Resveratrol je považován za klíčovou součást zdravé výživy Středomoří a má se za to, že je odpovědný za „francouzský paradox“, kde si Francouzi užívají mnohem lepší zdraví srdce, než by se očekávalo. Zelený čaj má celou řadu zdravotních výhod již stovky let, ale teprve nedávno vědci objevili molekuly zodpovědné za tyto přínosy - katechety. Extrakt zeleného čaje používaný v tomto produktu koncentruje příznivé účinky zeleného čaje a poskytuje cílenou hladinu katechinů. Hroznová semena jsou známá svým vysokým obsahem ochranných polyfenolů, zejména OPC (Oligomeric Proanthocyanidins), což jsou silné antioxidanty. Granátové jablko je další klíčovou složkou tohoto produktu a je často označováno jako „posvátné ovoce“. Punicalagin -  klíčová prospěšná molekula stojící za prospěšnými účinky granátového jablka. Deep Blue Polyphenol Complex přináší jedinečný extrakt z granátového jablka standardizovaný tak, aby poskytoval dostatečnou úroveň punicalaginu a pomohl tak dodat všechny výhody tohoto mocného ovoce. Tyto polyfenoly pomáhají neutralizovat širokou škálu škodlivých volných radikálů, čímž podporují zdraví celé řady tkání, orgánů a systémů v celém těle. Komplex Deep Blue Polyphenol Complex je sestaven tak, aby poskytoval jedinečnou podporu z přírodních zdrojů. Jeho složení Vám umožní vychutnat si všechny tyto výjimečně silné, přírodní molekuly a využít jejich sílu a cítit se plní energie, aniž byste museli konzumovat kofein, cukr nebo jiné potenciálně škodlivé stimulanty.

POUŽITÍ

  • Užívejte 2 tobolky denně spolu s jídlem -  1 tobolka ráno a jedna večer
  • Zapijte dostatečným množstvím tekutiny
Na co si dát pozor
Může dráždit kůži. Uchovávejte mimo dosah dětí. Těhotné, kojící ženy a pacienti užívající léky by měli užití tohoto oleje konzultovat s lékařem. Vyhněte se kontaktu oleje s očima, ušima a s citlivými oblastmi těla. Minimálně 12 hodin po nanesení na pokožku se vyhněte slunečnímu i UV záření.
1
Zřeknutí se odpovědnosti

Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci a nenahrazuje lékařskou péči. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 také zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace o účincích tohoto produktu si tak můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře nebo na našem Blogu.

Parametry
Velikost balení 60 gelových kapslí
Anglický název Deep Blue Polyphenol Complex™
Aromatický popis kafrová, mátová
Velikost balení 60 gelových kapslí
Anglický název Deep Blue Polyphenol Complex™
Aromatický popis kafrová, mátová