Milý zákazníku, z důvodu dovolené ve dnech 15. - 23. 6. 2024 může dojít ke zpoždění ve zpracování Vaší objednávky. I tak uděláme maximum, abychom Vám zboží doručili co nejdříve. Děkujeme za důvěru a přejeme hezké dny. VONIMESi.CZ

Island Mint - vzorek 1ml

Island Mint - vzorek 1ml

Letní směs nabitých baterek


Současně tropická a dřevitá vůně Island Mint je nápadně osvěžující a povzbuzující. Tato letní směs limetky, citronu, máty peprné a smrku podpoří pocity radosti a obnovy po celou sezónu. Více

90 Kč
Dočasně vyprodáno Sledovat dostupnost - Tento produkt je nyní nedostupný i u dodavatele. Nastavte si hlídacího psa a jakmile bude opět dostupný, dáme vám vědět.

Současně tropická a dřevitá vůně Island Mint je nápadně osvěžující a povzbuzující. Tato letní směs limetky, citronu, máty peprné a smrku podpoří pocity radosti a obnovy po celou sezónu. Více

Léto znamená letní dovolenou a směs esenciálních olejů Island Mint byla vytvořena přesně tak, aby připomínala vůni slunce, které si během dovolené tolik užíváme. Když otevřete lahvičku oleje Island Mint, jeho bezstarostná tropická vůně vás přenese na vysněnou prosluněnou pláž plnou piňakolády. Dopřejte si odpočinek na pláži, aniž byste museli opustit dům, nebo si jej vezměte s sebou kamkoli na cesty. Až budete příště nakládat auto s chladicím boxem a plážovými lehátky, nezapomeňte si lahvičku oleje Island Mint zařadit na seznam věcí k balení, abyste nabudili své smysly na slunečná dobrodružství již během cesty.

HLAVNÍ VÝHODY

 • Povznášející a osvěžující vůně
 • Nadechněte se a budete pozitivně naladění
 • Vytváří prostředí obnovy a jasnosti

OBSAŽENÉ OLEJE

Když hledáte rovnováhu a pocit energie, sáhněte po Island Mint, která uvolňuje emoce a zároveň povzbuzuje tělo. Jedinečná kombinace citrusových silic s mátou a dřevem nese jemně sladkou vůni a výraznou svěžest.

 • Limetka je klasický citrus - čistí a povzbuzuje. Její svěží vůně čistí vzduch a podporuje pocit energie.
 • Citron (nejprodávanější esenciální olej doTERRA) nabízí také pozitivní emocionální účinky, jako je zlepšení nálady a rozpoložení.
 • Máta peprná je kříženec máty vodní a máty kopinaté. Její sladká, ostrá vůně může pomoci uklidnit napětí a podporuje pocit čistých dýchacích cest.
 • Smrk dodává vůni uzemňující hloubku a zároveň zklidňuje a uklidňuje emoce.

POUŽITÍ

 • Rozptylujte po celý den a vytvořte povznášející atmosféru nejen doma, ale i v kanceláři či kdekoliv, kde potřebujete.
 • Snadné dýchání - tato směs podporuje snadné dýchání a uvolněné dýchací cesty, stačí přidat několik kapek do difuzéru nebo na aromaterapeutický šperk.
 • Zůstaňte svěží i na dlouhých cestách - vezměte si je s sebou na cesty nebo si vyrobte osvěžovač vzduchu, aby vaše auto vonělo svěže a čistě.
 • Rychlé a účinné povzbuzení - když potřebujete povzbudit, rozetřete kapku nebo dvě mezi dlaněmi a vdechujte nebo naneste na pulzní body.

NÁVOD K POUŽITÍ

 • Aromaterapie a rozptylování v difuzéru: Použijte tři až čtyři kapky do difuzéru podle vlastního výběru nebo si přivoňte k lahvičce.
 • Lokální použití na pokožce: Aplikujte jednu až dvě kapky na požadované místo. Zřeďte nosným olejem, abystre zabránili případnému podráždění pokožky.
 • Vnitřní použití: nepoužívejte vnitřně.
Na co si dát pozor
Může dráždit kůži. Uchovávejte mimo dosah dětí. Těhotné, kojící ženy a pacienti užívající léky by měli užití tohoto oleje konzultovat s lékařem. Vyhněte se kontaktu oleje s očima, ušima a s citlivými oblastmi těla. Minimálně 12 hodin po nanesení na pokožku se vyhněte slunečnímu i UV záření. Může dráždit pokožku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná nebo pod lékařskou péčí, poraďte se se svým lékařem. Vyvarujte se kontaktu s očima, vnitřkem uší a citlivými oblastmi.
1
Zřeknutí se odpovědnosti

Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci a nenahrazuje lékařskou péči. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 také zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace o účincích tohoto produktu si tak můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře nebo na našem Blogu.

Parametry
Velikost balení 1 ml
Emoční označení Letní směs nabitých baterek
Aromatický popis citrusová, dřevitá, svěží
Velikost balení 1 ml
Emoční označení Letní směs nabitých baterek
Aromatický popis citrusová, dřevitá, svěží