Milý zákazníku, z důvodu dovolené ve dnech 15. - 23. 6. 2024 může dojít ke zpoždění ve zpracování Vaší objednávky. I tak uděláme maximum, abychom Vám zboží doručili co nejdříve. Děkujeme za důvěru a přejeme hezké dny. VONIMESi.CZ

Hope Touch (roll-on)

Hope Touch (roll-on)

Směs překonání zlého


doTERRA Hope Touch je výrazná směs éterických olejů, která přináší v jednom balení svěží vůni bergamotu, Ylang Ylang, kadidla a vanilky. doTERRA Hope Touch lze aplikovat na krk, zápěstí a pulsní body kdykoliv v průběhu celého dne, když zatoužíte zlepšit náladu a velmi příjemně vonět. Více

865 Kč
Skladem u dodavatele - Odešleme obvykle do pěti dnů.
ks
(0 ks na skladě)

doTERRA Hope Touch je výrazná směs éterických olejů, která přináší v jednom balení svěží vůni bergamotu, Ylang Ylang, kadidla a vanilky. doTERRA Hope Touch lze aplikovat na krk, zápěstí a pulsní body kdykoliv v průběhu celého dne, když zatoužíte zlepšit náladu a velmi příjemně vonět. Více

doTERRA Hope Touch je výrazná směs éterických olejů, která přináší v jednom balení svěží vůni bergamotu, Ylang Ylang, kadidla a vanilky. doTERRA Hope Touch lze aplikovat na krk, zápěstí a pulsní body kdykoliv v průběhu celého dne, když zatoužíte zlepšit náladu a velmi příjemně vonět.

PODPORUJEME POTŘEBNÉ

Příjemná vůně HOPE není ani zdaleka jedinou dobrou vlastností této směsi. S každým zakoupením HOPE přispíváte k lepšímu životu potřebných. Výtěžek z prodeje výrobku Hope Touch směřuje v plnosti do nadace doTERRA Healing hands, která pomáhá v odlehlých regionech rozvíjet vzdělávání a lepší životní úroveň(více informací https://doTERRAhealinghands.org/)
INTERVENČNÍ LINKY PRVNÍ POMOCI
 • BÍLÝ KRUH BEZPEČÍ: (+420) 257317110 – nepřetržitá pomoc pro osoby, které musí snášet domácí násilí
 • LINKA BEZPEČÍ: 116111 – nepřetržitá pomoc pro děti ohrožené násilím, zneužíváním, drogami, v těžké emoční situaci
 • LA STRADA: (+420) 800077777 – pomáhá obětem v řešení témat jako obchodování s lidmi a vykořisťování

HLAVNÍ VÝHODY

 • Zlepšuje náladu jasnou, svěží vůní.
 • Poskytuje jedinečný aromatický profil vhodný jako osobní parfém

Emoční působení

Směs Hope přináší světlo do těch nejtemnějších míst. Když propadáme zoufalství, osloví nás Hope uklidňující zprávou, že vždy existuje důvod pokračovat, naděje nikdy neumírá. Povzbuzuje přesvědčení, že přijde lepší a jasnější den, a pomáhá posbírat vnitřní sílu. Hope kombinuje léčivé vlastnosti bergamotu, Ylang Ylang a kadidla a pomáhá nám s pocity nemilovanosti, opuštěnosti a studu. Pomáhá překonat emoce spojené se ztrátou nevinnosti, odcizením a bolestivými traumaty z dětství. Hope pomáhá nás ujišťuje v tom, že jsme bytosti naplněné světlem, které nemůže být nikdy zhasnuto, zničeno nebo zmenšováno. Tato směs nás ujišťuje, že rozbité věci je možné opravit a srdce je možné uzdravit.
 • Pomáhá při zoufalství, beznaději, nemilovanosti, traumatech, pocitu zahanbení
 • Podporuje naději, odvahu, sebevědomí, víru, uzdravení a znovuzrození

POUŽITÍ

 • Osobní parfém – naneste na zápěstí, krk a pulsní body.
 • Povznesení nálady – mějte vždy po ruce v kabelce, tašce nebo batohu a aplikujte na krk a pulsní body.
 • Osvěžení prádla – naneste na ubrousek nebo kapesník a uložte do zásuvek a skříní, oblečení získá svěží vůni.

NÁVOD K POUŽITÍ

 • Aromaterapie: Přivoňte si přímo k lahvičce a vdechujte vůni. Nebo naneste do dlaní, přiložte je k ústům a nosu a vdechujte vůni.
 • Lokální použití na pokožce: Naneste několika tahy na oblast srdce, na zátylek nebo za uši.
Na co si dát pozor
Může dráždit kůži. Uchovávejte mimo dosah dětí. Těhotné, kojící ženy a pacienti užívající léky by měli užití tohoto oleje konzultovat s lékařem. Vyhněte se kontaktu oleje s očima, ušima a s citlivými oblastmi těla. Minimálně 12 hodin po nanesení na pokožku se vyhněte slunečnímu i UV záření. Může dráždit pokožku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná nebo pod lékařskou péčí, poraďte se se svým lékařem. Vyvarujte se kontaktu s očima, vnitřkem uší a citlivými oblastmi.
1
Zřeknutí se odpovědnosti

Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci a nenahrazuje lékařskou péči. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 také zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace o účincích tohoto produktu si tak můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře nebo na našem Blogu.

Parametry
Velikost balení 10 ml, roll-on
Emoční označení Směs překonání zlého
Aromatický popis bylinná, dřevitá, sladká
Velikost balení 10 ml, roll-on
Emoční označení Směs překonání zlého
Aromatický popis bylinná, dřevitá, sladká