Milý zákazníku, z důvodu dovolené ve dnech 15. - 23. 6. 2024 může dojít ke zpoždění ve zpracování Vaší objednávky. I tak uděláme maximum, abychom Vám zboží doručili co nejdříve. Děkujeme za důvěru a přejeme hezké dny. VONIMESi.CZ

doTERRA Air inhalační tyčinka

doTERRA Air inhalační tyčinka

Směs nadechnutí se


doTERRA Breathe Tyčinka je vyrobena za přispění silné patentované směsi doTERRA Air a dalších přísad, které pomáhají nejen uvolnit a zklidnit Vaši mysl tím nejpohodlnějším způsobem, ale také na fyzické úrovni uvolňuje dýchací cesty a usnadňuje pohodlné nadechnutí se. Více

396 Kč
Dočasně vyprodáno Sledovat dostupnost - Tento produkt je nyní nedostupný i u dodavatele. Nastavte si hlídacího psa a jakmile bude opět dostupný, dáme vám vědět.

doTERRA Breathe Tyčinka je vyrobena za přispění silné patentované směsi doTERRA Air a dalších přísad, které pomáhají nejen uvolnit a zklidnit Vaši mysl tím nejpohodlnějším způsobem, ale také na fyzické úrovni uvolňuje dýchací cesty a usnadňuje pohodlné nadechnutí se. Více

doTERRA Air inhalační tyčinka je vyrobena za přispění silné patentované směsi doTERRA Air a dalších přísad, které pomáhají nejen uvolnit a zklidnit Vaši mysl tím nejpohodlnějším způsobem, ale také na fyzické úrovni uvolňuje dýchací cesty a usnadňuje pohodlné nadechnutí se. Užijte si pohodlnou, rychlou absorpci a jednoduchou aplikaci doTERRA Breathe Tyčinky. Tuto jedinečnou podobu směsi doTERRA Air můžete použít kdykoli a kdekoli, kde budete potřebovat její uklidňující a uvolňující účinky. Přirozené složení této tyčinky zajišťuje, že lehce klouže po pokožce a nezanechávala mastné nebo lepivé pocity. Sílu směsi éterického oleje doTERRA Air pocítíte okamžitě a užijete si tak ještě lépe její účinky. Malé a pohodlné balení doTERRA Breathe tyčinky je ideální na cesty. A protože stačí opravdu jen malé množství na jednu aplikaci, vydrží Vám dlouho.

HLAVNÍ VÝHODY

  • Uvolnění dýchání, nadechnutí se - aplikujte na pokožku v oblasti hrudníku a zhluboka se nadechněte, ať fyzicky nebo emočně.
  • Rychlý a pohodlný způsob aplikace esenciálního oleje
  • Poskytuje chladivý a uklidňující účinek lokálně i aromaticky

POUŽITÍ

  • Podpora dýchacích cest – pro uvolnění dýchacích cest a podporu zdravého dýchání nanášejte přímo na hruď anebo záda.
  • Závan čerstvého vzduchu do života – vetřete na hruď či chodidla a užívejte si osvěžení a ochlazení. Zejména v horkých dnech nanášejte na pokožku pro chladivý pocit a osvěžení.
  • Osobní parfém – naneste na pokožku na krku, šíji a zápěstí

NÁVOD K POUŽITÍ

  • Lokální použití na pokožce - aplikujte na oblast hrudníku a krku podle potřeby pro zklidnění a uvolnění dýchacích cest.
  • Aromaterapie: přivoňte si k tyčince a vdechujte uvolňující se vůni.

O OBSAŽENÉ SMĚSI doTERRA AIR

doTERRA Air je pozoruhodnou směsí esenciálních olejů doplněná o kardamom. Tato originální směs je jedním ze základních výrobků společnosti doTERRA. Směs tvoří olej z vavřínového listu, máty peprné, eukalyptu, čajovníku, citrónu, ravensary a kardamomu. Směs doTERRA Air můžete aplikovat na pokožku hrudi, zad nebo na spodní část chodidel, abyste dosáhli uklidnění smyslů. Olej z vavřínových listů a  eukalyptus podporují díky vysokému obsahu složky 1,8cineolu pocit uvolněných dýchacích cest. Mátový olej má vysoký obsah mentolu, o kterém je známo, že má uklidňující účinky na naše dýchání.

emoční působení SMĚSI doTERRA Air

doTERRA Air nám pomáhá řešit neschopnost pustit zármutek a bolest. Často se doslova dusíme smutkem. Plíce a průdušky jsou zúžené, což zabraňuje vzduchu a emocím v uvolnění. Příčinou tohoto stavu je, že se cítíme být nemilovaní a truchlíme nad neobdrženou láskou. Následně nedůvěřujeme a bojíme se otevřít se druhým. Air nás povzbuzuje v propuštění smutku a přijímání opravdové lásky a uzdravení. Air také podporuje náš vztah s duchovnem a prohlubuje naše spojení se životem. Vyzývá nás, abychom „vydechli“ vše, co nám již neslouží a „vdechovali“ nové bez obav.
  • Pomáhá při smutku, truchlení, zoufalství, nemilovanosti, stáhnutí, nedůvěřivosti, uzavření
  • Podporuje milování, pocit podpory, přijímání, otevřenost, léčení, útěchu, všeobjímající život, důvěru
Na co si dát pozor
Může dráždit kůži. Uchovávejte mimo dosah dětí. Těhotné, kojící ženy a pacienti užívající léky by měli užití tohoto oleje konzultovat s lékařem. Vyhněte se kontaktu oleje s očima, ušima a s citlivými oblastmi těla. Minimálně 12 hodin po nanesení na pokožku se vyhněte slunečnímu i UV záření. Může dráždit pokožku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná nebo pod lékařskou péčí, poraďte se se svým lékařem. Vyvarujte se kontaktu s očima, vnitřkem uší a citlivými oblastmi.
1
Zřeknutí se odpovědnosti

Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci a nenahrazuje lékařskou péči. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 také zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace o účincích tohoto produktu si tak můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře nebo na našem Blogu.

Parametry
Velikost balení 12,5 g
Emoční označení Směs nadechnutí se
Aromatický popis mátová, svěží, vzdušná
Velikost balení 12,5 g
Emoční označení Směs nadechnutí se
Aromatický popis mátová, svěží, vzdušná