Milý zákazníku, z důvodu dovolené ve dnech 15. - 23. 6. 2024 může dojít ke zpoždění ve zpracování Vaší objednávky. I tak uděláme maximum, abychom Vám zboží doručili co nejdříve. Děkujeme za důvěru a přejeme hezké dny. VONIMESi.CZ

Brazilské kadidlo

Brazilské kadidlo

Olej ochranitel


Zažijte sílu a esenci amazonského deštného pralesa s esenciálním olejem dōTERRA Protium heptaphyllum. Tento olej, pocházející z majestátního stromu Protium heptaphyllum, je nabitý blahodárnými vlastnostmi, které povznášejí mysl, zklidňují tělo a podporují celkové zdraví. Více

1 862 Kč
Skladem u dodavatele - Odešleme obvykle do pěti dnů.
ks
(0 ks na skladě)

Zažijte sílu a esenci amazonského deštného pralesa s esenciálním olejem dōTERRA Protium heptaphyllum. Tento olej, pocházející z majestátního stromu Protium heptaphyllum, je nabitý blahodárnými vlastnostmi, které povznášejí mysl, zklidňují tělo a podporují celkové zdraví. Více

 • Tyto velké, stálezelené pryskyřičné stromy pocházejí z lesů majestátního amazonského regionu a produkují ze kmene vonnou pryskyřici, která má ostrou, pronikavou piniovou vůni. V Brazílii se jim říká „Breu branco". Patří do čeledi březulovitých (Burseraceae) podobně jako Kadidlo a Svaté dřevo, s nimiž sdílí obdobné chemické složení. Esenciální olej má bohatý obsah p-Cymenu a jeho aroma je svěží, kouřové, pryskyřičné a dřevité. Tato pryskyřice se už dlouhou dobu používá v toaletních potřebách, mýdlech a kosmetice a je běžnou součástí vůní a esencí.

Hlavní vlastnosti

 • Zklidňuje a uvolňuje: Olej Brazilské kadidlo je proslulý svými relaxačními účinky. Jeho uklidňující aroma uvolňuje napětí, stres a úzkost, a navozuje tak pocit pohody a vnitřního klidu.
 • Podporuje zdravé dýchání: Brazilské kadidlo má expektorační a protizánětlivé vlastnosti, které uvolňují dýchací cesty a usnadňují dýchání.
 • Posiluje imunitní systém: Díky svým antioxidačním a antimikrobiálním vlastnostem pomáhá olej Brazilské kadidlo podporovat zdravou obranyschopnost organismu.
 • Ulevuje od bolesti: Olej Brazilské kadidlomá analgetické vlastnosti, které dokáží zmírnit bolest svalů, kloubů a hlavy. Je to skvělá volba pro ty, kteří hledají úlevu od chronických bolestí a zánětů.
 • Pečuje o pokožku: Brazilské kadidlo má protizánětlivé a regenerační vlastnosti, které zklidňují podrážděnou pokožku, urychlují hojení ran a zmírňují kožní problémy jako je akné, ekzém a psoriáza.

Použití

 • Aromaterapie: Prožijte relaxační aromaterapii s několika kapkami oleje  v difuzéru.
 • Masáž: Vmíchejte pár kapek oleje do nosného oleje a užijte si uvolňující masáž, která zklidní svaly a zmírní bolest.
 • Lokální aplikace: Naneste olej přímo na pokožku na postižené místo pro zmírnění bolesti, zánětu nebo podráždění.
 • Koupel: Přidejte několik kapek oleje do teplé koupele a užijte si relaxační a aromaterapeutický zážitek.

Emoční působení

Tento olej je známý pro své uklidňující a posilující vlastnosti, které pomáhají v těžkých životních obdobích. Protium Heptaphyllum může:

 • Zmírnit úzkost a strach: Olej podporuje pocit klidu a jistoty, a pomáhá tak zvládat stresové situace.
 • Posílit sebevědomí: Protium Heptaphyllum podporuje víru v sebe sama a pomáhá překonávat překážky.
 • Dodat odvahu: Olej dodává sílu a motivaci k čelení výzvám a k dosažení cílů.
 • Podporovat emoční stabilitu: Protium Heptaphyllum pomáhá vyrovnávat se s negativními emocemi a udržovat emoční stabilitu.

Ať už hledáte úlevu od stresu, podporu zdraví nebo zkrášlení pokožky, esenciální olej Protium heptaphyllum je pro vás ideální volbou. S jeho širokou škálou benefitů a příjemnou vůní se stane nepostradatelným pomocníkem ve vaší domácí lékárničce.

Upozornění

 • Před použitím oleje se ujistěte, že nejste alergičtí na žádnou z jeho složek.
 • Nepoužívejte olej v těhotenství a při kojení.
 • Uchovávejte olej mimo dosah dětí.
 • Skladujte olej na chladném a tmavém místě.

Na co si dát pozor

Může dráždit kůži. Uchovávejte mimo dosah dětí. Těhotné, kojící ženy a pacienti užívající léky by měli užití tohoto oleje konzultovat s lékařem. Vyhněte se kontaktu oleje s očima, ušima a s citlivými oblastmi těla. Minimálně 12 hodin po nanesení na pokožku se vyhněte slunečnímu i UV záření. Může dráždit pokožku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná nebo pod lékařskou péčí, poraďte se se svým lékařem. Vyvarujte se kontaktu s očima, vnitřkem uší a citlivými oblastmi.

1
Zřeknutí se odpovědnosti

Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci a nenahrazuje lékařskou péči. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 také zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace o účincích tohoto produktu si tak můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře nebo na našem Blogu.

Parametry
Velikost balení 5 ml
Emoční označení Olej ochranitel
Anglický název Breu Branco
Latinský název Protium heptaphyllum
Část rostliny pryskyřice
Metoda získávání parní destilace
Velikost balení 5 ml
Emoční označení Olej ochranitel
Anglický název Breu Branco
Latinský název Protium heptaphyllum
Část rostliny pryskyřice
Metoda získávání parní destilace