Obecné informace

BUDOVÁNÍ VAŠÍ VNITŘNÍ KRÁSY

BUDOVÁNÍ VAŠÍ VNITŘNÍ KRÁSY

Máte někdy pocit, že by vaše vnitřní já potřebovalo změnit? Věnujete denně tolik času kosmetickým rituálům, kolik věnujete pozitivní sebekázni nebo službám?
Všichni se staráme o vnější krásu. To je jen část lidského bytí. Ale pokud záměrně věnujete tolik času práci na svém nitru stejně jako na svém zevnějšku, pravděpodobně zjistíte, že je mnohem snazší žít spokojeně a sdílet své světlo se světem.
Pokud máte pocit, že by vaše péče o vnitřní krásu potřebovala vylepšit, zde jsou tři návyky, které vám pomohou začít.


Nejlepší esenciální oleje pro cvičení

Nejlepší esenciální oleje pro cvičení

Cvičíte rádi, nebo se musíte pokaždé vláčet do posilovny? Ať tak či onak, cvičení je nezbytné pro udržení zdravého životního stylu. Při samostatném použití nabízejí esenciální oleje mnoho výhod pro tělo. V kombinaci s pravidelným cvičením a správným stravováním mohou být esenciální oleje významnou součástí zdravého životního stylu. Pro ty, kteří chtějí zlepšit svůj zážitek z cvičení, pečovat o tělo před a po cvičení a rádi používají přírodní produkty, mohou být esenciální oleje dokonalým společníkem při jakémkoli cvičení.


Dokonalý dárek

Dokonalý dárek

Když vaše děti ráno spěchají ze dveří, můžete sice být fyzicky přítomni s batohy a svačinami v pytlích, ale s hlavou plnou dnešních úkolů jste mentálně někde jinde.

Balancování mezi každodenními povinnostmi a duševní prací je boj, kterému čelíme všichni. Přesto, když se odmlčíme a skutečně se vžijeme do okamžiku, ve kterém se nacházíme s lidmi kolem sebe, může být tím největším darem, který můžete dát sobě i ostatním.


Esenciální oleje, které vám zpříjemní svátky

Esenciální oleje, které vám zpříjemní svátky

Tradice utvářejí prosinec jako třpytivou sněhovou kouli, která zdobí zbytek roku. Nemůžeme si pomoct, ale zbožňujeme výjimečné chvíle, svítící světla, výměnu dárků, třpytivou, klidnou atmosféru padajícího sněhu, perníčky s dětmi a samozřejmě senzační sváteční vůně!


10 nejlepších esenciálních olejů pro vaši pleť

10 nejlepších esenciálních olejů pro vaši pleť

Pokud jste nikdy nepoužívali éterické oleje lokálně, přicházíte o jejich uklidňující a zkrášlující účinky.
Desítky esenciálních olejů mají zklidňující, čisticí, zvláčňující a čisticí účinky na pokožku, ale které z nich jsou nejlepší? Jistě, záleží na vašich preferencích a typu pleti, ale těchto 10 esenciálních olejů patří k těm nejlepším, které jsou pro pleť k dispozici.


Péče o budoucnost kadidla

Péče o budoucnost kadidla

Kadidlovou pryskyřici si od pradávna cenily nejrůznější civilizace jako Egypťané, Asyřané, Peršané, Makedonci a Kušité. Nejznámější je, že ji jako symbol božství přinesl Ježíšovi jako dar jeden ze tří Mudrců, kteří přišli z Arábie, jak je popsáno v původním hebrejském Matoušově evangeliu.

Kadidlové pryskyřice jsou již po tisíciletí vyhledávány a dodnes zůstávají klíčovou složkou toho, co je považována za nejstarší globální dodavatelský řetězec na světě. Tento dva tisíce let starý řetězec je často označován jako kadidlová stezka. 2000 kilometrů dlouhá obchodní cesta je stará přibližně 5 000 let.


Směsi do difuzérů pro každou místnost

Směsi do difuzérů pro každou místnost

Každá místnost ve vašem domě, bytě nebo apartmánu má svůj účel, a někdy dokonce více účelů. Difuzér může být skvělým doplňkem každé místnosti ve vaší domácnosti, který vytvoří požadované prostředí. Dává vám také možnost kreativně pracovat s oleji a dozvědět se více o tom, jak na vás různé vůně působí.

 


Jak správně pečovat o difuzér

Jak správně pečovat o difuzér

Chcete si užívat pikantní vůni citrusových olejů, ale na pozadí cítíte náznaky máty peprné, kterou jste difuzovali včera? Možná je čas difuzér vyčistit. Čím více éterických olejů difuzujete, tím více se v něm usazují jejich zbytky. Pravidelné čištění difuzéru vám pomůže zabránit mísení vůní a může také prodloužit životnost a správnou činnost difuzéru.Jak tomu předejít a jak se o svůj difuzér správně starat?


Esenciální oleje a domácí mazlíčci

Esenciální oleje a domácí mazlíčci

Věděli jste, že hruba polovina českých domácností má doma čtyřnohého parťáka, tedy psa nebo kočku? A často nám na nich velmi záleží a chceme pro ně jen to nejlepší. Možná také proto se můžeme zdráhat používat esenciální oleje, protože se obáváme jejich vlivu na své chlupaté členy rodiny. Esenciální oleje však mohou vašim divokým přátelům prospět. Pojďme se podívat jak.


EMOCIONÁLNÍ EVOLUCE PRO MUŽE

EMOCIONÁLNÍ EVOLUCE PRO MUŽE

"Přenes se přes to." "Vzmuž se."

"Nikdo nechce poslouchat o tvých pocitech."

Podobné hlášky známe až příliš dobře. Ale potlačování svých pocitů nepřináší nic dobrého a může být velmi škodlivé pro muže i jeho okolí. Navzdory společenským mýtům, kulturním očekáváním a škodlivému stigmatu, muži nejsou bez emocí. Cítí stejně hluboce a intenzivně jako ženy, ale projevy jejich emocí mohou být méně očekávány nebo, upřímně řečeno, hůře přijímány a přiznávány.