Milý zákazníku, z důvodu dovolené ve dnech 15. - 23. 6. 2024 může dojít ke zpoždění ve zpracování Vaší objednávky. I tak uděláme maximum, abychom Vám zboží doručili co nejdříve. Děkujeme za důvěru a přejeme hezké dny. VONIMESi.CZ

Difuzéry - Typ aromadifuzéru - Elektrický

S doTERRA difuzéry můžete vytvářet příjemné prostředí v místnosti, kde se nacházíte. Díky ultrazvukové technologii se esenciální oleje promění na jemnou mlhu, která se rovnoměrně rozptýlí po celé místnosti. Tímto způsobem můžete vytvářet různé atmosféry podle vašich potřeb. Například uklidňující esenciální oleje mohou pomoci uvolnit napětí a stres, zatímco osvěžující esence mohou zlepšit vaši koncentraci a pozornost.

DoTERRA difuzéry jsou také velmi snadné na použití a údržbu. Stačí nalít vodu a několik kapek esenciálního oleje a zapnout difuzér. Díky jejich elegantnímu designu se budou dobře hodit do každého interiéru.

Rádce

Jak udržovat (nejen) ultrazvukový difuzér

Jak udržovat (nejen) ultrazvukový difuzér

Difuzéry jsou ideální pomůckou pro váš domov nebo kancelář. V závislosti na tom, jaké esenciální oleje používáte, je difuzéry dodávají do vzduchu, aby osvěžily váš prostor a splnily vaše různé aromatické potřeby, které mohou sahat od uklidňujících a relaxačních vůní až po povzbuzující a uzemňující. Tyto vůně mohou mít zásadní vliv na úroveň vaší kreativity a inovace.