Blog

Uvolněné a svěží dýchání

Uvolněné a svěží dýchání

Věděli jste, že se dospělý člověk denně nadechne 18 000 až 30 000krát, aniž by na to myslel? Také proto je každý nádech tak důležitý. Studie naznačují, že klidnější, pomalejší a uvolněnější dýchání může mít příznivý vliv na emoce a celkovou pohodu. Jsou však chvíle, kdy vám dýchání může připadat obtížnější. Když se to už stane, naštěstí existují způsoby, jak znovu získat snadný pocit čistého dýchání.


Každodenní návyky a systém doTERRA MetaPWR®

Každodenní návyky a systém doTERRA MetaPWR®

Ve společnosti doTERRA věříme, že skutečně pevné zdraví vyžaduje celostní mnohostranný přístup. Vaše zdraví nestagnuje, ani se nezmění přes noc. Buď vaše zdraví postupně směřuje k lepším výsledkům, nebo opačným směrem k méně příznivému stavu.


Esenciální oleje pro soustředění a paměť

Esenciální oleje pro soustředění a paměť

Víme, že abychom mohli co nejlépe splnit jakýkoli úkol, musíme se umět soustředit. Ironií je, že právě ve chvílích, kdy to nejvíce potřebujeme, se nám obvykle nedaří soustředit vůbec. Dopřejte svému mozku další pomoc, kterou potřebuje, tím, že budete dodržovat rutinu, která vám pomůže dostat se do stavu soustředění. Taková rutina může zahrnovat vytvoření potřebné atmosféry a omezení rozptylování. V každé fázi soustředění mohou pomoci různé esenciální oleje.


Sezónní alergie - jak je lépe zvládnout za pomocí esenciálních olejů

Sezónní alergie - jak je lépe zvládnout za pomocí esenciálních olejů

A je to tady zase! Jaro, kvetoucí stromy, květiny, trávy, brzy přijde na řadu sečení trávy a seno. Naše alergie jásají a my se děsíme, jak všechny ty podráždění a alergické reakce ustojíme. 

Alergickou rýmou neboli sennou rýmou trpí mnoho lidí, v Česku přibližně 10% populace. Milion Čechů trpí příznaky sezónní alergie jako je slzení očí, kýchání, rýma, bolesti hlavy a zhoršený čich. Naštěstí existují esenciální oleje, které mohou posloužit jako přírodní a bezpečný způsob prevence a léčby alergických reakcí.