Blog

Jak správně pečovat o difuzér

Jak správně pečovat o difuzér

Chcete si užívat pikantní vůni citrusových olejů, ale na pozadí cítíte náznaky máty peprné, kterou jste difuzovali včera? Možná je čas difuzér vyčistit. Čím více éterických olejů difuzujete, tím více se v něm usazují jejich zbytky. Pravidelné čištění difuzéru vám pomůže zabránit mísení vůní a může také prodloužit životnost a správnou činnost difuzéru.Jak tomu předejít a jak se o svůj difuzér správně starat?


Esenciální oleje a domácí mazlíčci

Esenciální oleje a domácí mazlíčci

Věděli jste, že hruba polovina českých domácností má doma čtyřnohého parťáka, tedy psa nebo kočku? A často nám na nich velmi záleží a chceme pro ně jen to nejlepší. Možná také proto se můžeme zdráhat používat esenciální oleje, protože se obáváme jejich vlivu na své chlupaté členy rodiny. Esenciální oleje však mohou vašim divokým přátelům prospět. Pojďme se podívat jak.


Esenciální oleje a ústní hygiena

Esenciální oleje a ústní hygiena

Správná péče o ústní dutinu vždy spočívá v čištění zubů (a používání zubní nitě). Již od dětství se zdůrazňuje, že je to skutečně nezbytné pro udržení čistých, chráněných a zdravých zubů. Ti, kteří chtějí svou ústní hygienu posunout na vyšší úroveň, si mohou dopřát silnou, přírodní podporu s esenciálními oleji! 


Na co se zaměřit u přírodní zubní pasty?

Na co se zaměřit u přírodní zubní pasty?

Ať už se aktivně snažíte snížit svou toxickou zátěž, nebo jen dáváte přednost přírodním produktům, možná nevíte, co se zaměřit u přírodní zubní pasty. Samozřejmě se budete chtít vyhnout běžným syntetickým složkám v běžných zubních pastách, umělým příchutím, barvivům a chemikáliím. Ale co byste měli aktivně vyhledávat?


Omezování chutí na jídlo

Omezování chutí na jídlo

Začali jste někdy den nějakou sladkostí, která jako kdyby odstartovala celý den špatného stravování? Chuť na sladké je síla, se kterou je třeba počítat, zejména proto, že je normální, že odhodlání a disciplína během dne klesají. V průběhu dne vynakládáte svou trpělivost a vůli na situace, takže se stává náročnějším stát si za svými zdravotními cíli.


Co hledat u přírodního opalovacího krému?

Co hledat u přírodního opalovacího krému?

Léto je ideálním obdobím pro slunění a vytváření zábavných a hřejivých vzpomínek. Ať už odpočíváte u bazénu, berete rodinu na nádherné výlety nebo pomáháte dětem provozovat stánek s limonádou, budete chtít řádně chránit pokožku všech před nebezpečným UV zářením.


Nejlepší letní produkty

Nejlepší letní produkty

Společnost doTERRA se postará o to, abyste měli k dispozici všechny základní potřeby potřebné pro péči o pokožku na slunci a pro letní aktivity. Ať už plánujete léto strávit zahradničením, odpočinkem u bazénu, chytáním vln na pláži nebo pořádáním grilování a večírků dlouho do noci, mějte své letní produkty doTERRA vždy po ruce.


Uvolněné a svěží dýchání

Uvolněné a svěží dýchání

Věděli jste, že se dospělý člověk denně nadechne 18 000 až 30 000krát, aniž by na to myslel? Také proto je každý nádech tak důležitý. Studie naznačují, že klidnější, pomalejší a uvolněnější dýchání může mít příznivý vliv na emoce a celkovou pohodu. Jsou však chvíle, kdy vám dýchání může připadat obtížnější. Když se to už stane, naštěstí existují způsoby, jak znovu získat snadný pocit čistého dýchání.


Každodenní návyky a systém doTERRA MetaPWR®

Každodenní návyky a systém doTERRA MetaPWR®

Ve společnosti doTERRA věříme, že skutečně pevné zdraví vyžaduje celostní mnohostranný přístup. Vaše zdraví nestagnuje, ani se nezmění přes noc. Buď vaše zdraví postupně směřuje k lepším výsledkům, nebo opačným směrem k méně příznivému stavu.

Další

Rádce

Jak vyčistit pračku pomocí několika základních surovin

Jak vyčistit pračku pomocí několika základních surovin

Pračka je živnou půdou pro nejrůznější druhy plísní, hub a mýdlových usazenin. Pračky s předním plněním mohou být obzvláště problematické. Určitě máte zkušenost s tím, že jste pračku otevřeli a cítili nepříjemný zápach. Existuje mnoho preventivních opatření, která můžete učinit, abyste měli pocit, že vaše oblečení je při každém praní čisté a svěží.