Milý zákazníku, z důvodu dovolené ve dnech 15. - 23. 6. 2024 může dojít ke zpoždění ve zpracování Vaší objednávky. I tak uděláme maximum, abychom Vám zboží doručili co nejdříve. Děkujeme za důvěru a přejeme hezké dny. VONIMESi.CZ

Každodenní návyky a systém doTERRA MetaPWR®

Ve společnosti doTERRA věříme, že skutečně pevné zdraví vyžaduje celostní mnohostranný přístup. Vaše zdraví nestagnuje, ani se nezmění přes noc. Buď vaše zdraví postupně směřuje k lepším výsledkům, nebo opačným směrem k méně příznivému stavu.

Výživa a trávení

Pokud chcete změnit své zdraví nebo si udržet to, čeho jste usilovně dosáhli, zaměřte se na výživu a trávení. To je důvod, proč jsou základem Wellness pyramidy. Pokud nemáte správnou výživu, nedosáhnete požadovaných výsledků. Výživa hraje klíčovou roli v podpoře, kterou dostáváte od systému MetaPWR.

Prvním zdravým návykem, který doporučujeme, je pravidelné užívání balíčku doTERRA Lifelong Vitality Pack® (LLV). Užívejte jeho doplňky každý den, abyste položili základ pro úspěšné každodenní užívání systému MetaPWR. LLV můžete užívat ráno se snídaní a znovu večer s večeří. Někteří lidé dávají přednost užívání LLV najednou s jedním z jídel, jiní naopak upřednostňují rozložit si užívání v průběhu celého dne. Ať už se rozhodnete pro jakýkoli způsob užívání, důležité je, že LLV užíváte!

Denní režim MetaPWR

Během dne toho chcete stihnout hodně. Chcete například rozptýlit esenciální oleje, které vám pomohou navodit atmosféru a dokonce ovlivnit náladu a myšlení při plnění každodenních povinností. Některé produkty s esenciálními oleji bude chtít užívat vnitřně.
Níže jsou uvedeny návrhy speciálně pro používání systému MetaPWR.

  • Každé ráno užívejte nějakou formu směsi esenciálních olejů MetaPWR vnitřně. Přidejte si například metabolickou směs do vody nebo spolkněte měkký gel nebo kuličku MetaPWR.
  • Podle potřeby používejte metabolickou směs MetaPWR pro další podporu během dne.
  • MetaPWR Assist užívejte s největším jídlem dne nebo s jídlem, které obsahuje nejvíce sacharidů.
  • MetaPWR Advantage užívejte každý den.

Očekávejte výsledky

Budete-li dodržovat pravidelnost v užívání pro zlepšení metabolismu, můžete dosáhnout výrazných výsledků. Můžete očekávat zlepšení svého zdraví, vytrvalosti a dokonce i energie.* A pokud se budete věnovat i dalším pilířům zdraví uvedeným ve Wellness pyramidě, budou vaše výsledky ještě výraznější a významnější.

 Systém MetaPWR je jedinečně účinný. Každý výrobek v systému je naplněn čistými esenciálními oleji doTERRA, které jsou založeny na metabolické směsi MetaPWR. Produkty MetaPWR jsou navíc navrženy tak, aby společně fungovaly jako ucelený systém. Každý produkt přispívá něčím – kontrolou chuti k jídlu, řízením glukózy v normálním rozmezí a metabolickou energií - a hladce do sebe zapadají. *

Nezapomeňte, že správné množství vitaminů a minerálů je pro zdraví metabolismu zásadní. Doplnění buněk tím, co potřebují ke správnému fungování a vitalitě pro lepší funkci, činí všechny každodenní wellness návyky více důležitými, což vytváří silný a smysluplný dopad na vaše celkové zdraví a také na cyklus metabolismu, který vyvolá zdravé a správné stárnutí. *

 

*Tato prohlášení nebyla vyhodnocena Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv. Tento výrobek není určen k diagnostice, léčbě, vyléčení nebo prevenci jakéhokoli onemocnění.

Doporučené produkty5